Belovári Tibor

Belovári Tibor hangmérnök

Beosztás

Hangmérnök

Több mint 25 éve dolgozik hangmérnökként a Magyar Televízióban és a Duna Televízió műsoraiban. Különösen a dokumentumfilmek és a zenei műsorok hangrögzítéseiben van nagy gyakorlata, de a legkülönfélébb produkciókban dolgozik. Specialitása a hangrestaurálás, tervez és kivitelez DVD és CD- borítókat is.Az Aster Film minden műsorának készítésében részt vesz.